kompleksowa rachunkowość

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość

profesjonalne wsparcie


O nas

Nasze biuro

Alaya Sp. z o.o. jest firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz umiejętność dopasowania naszych usług do zmieniających się potrzeb. Jednocześnie stale poszerzamy swoją wiedzę merytoryczną szkoląc się na bieżąco.

Nasza firma powstała na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy. Działamy od 2006 na podstawie wydanego przez Ministra Finansów Certyfikatu nr 14323/2006 oraz posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.


Nasi klienci

Proponowana przez nas oferta obejmuje kompleksową obsługę księgową i kadrową firm, skierowana jest zarówno do spółek handlowych, jak i spółek cywilnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.


Nasza praca

Pracujemy na programie księgowym Sage Symfonia 50 C, kadry prowadzimy w programie Raks Programy stale aktualizujemy dostosowując do bieżących standardów i przepisów. Aby utrzymać wysoki standard współpracujemy z biegłymi rewidentami oraz kancelarią prawną.


Nasze cele

Być blisko Klienta - dobrze poznać jego potrzeby, by móc proponować praktyczne i najlepsze rozwiązania problemów. Dostarczać informacje o kondycji finansowej przedsiębiorstwa - i w ten sposób spełniać potrzeby przedsiębiorców oczekujących, by prowadzenie księgowości prowadziło do zwiększonej kontroli finansów swojej firmy.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość, jaką reprezentują nasze usługi księgowe. Prowadzenie księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.


Współpraca

Współpraca z naszymi klientami opiera się na poszukiwaniu najlepszych dla nich rozwiązań, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe, starannie prowadzona dokumentacja z zachowaniem poufności danych to niezbędny element funkcjonowania każdej z firm - dlatego naszą uwagę w skupiamy na wyjątkowej atmosferze współpracy z Klientem, podchodząc elastycznie do każdej jego potrzeby.Na każde życzenie staramy się przedstawić bieżącą sytuację finansową, by pomóc Klientom w podjęciu najtrafniejszych ekonomicznie decyzji.

Dlatego też nie ograniczamy się do odbierania dokumentów w uzgodnionym terminie, staramy się spotykać z Klientem, by miał czas na analizę i reakcję.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 790 028 031

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...


Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie kompleksowej rachunkowości firm i przedsiębiorstw, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe, starannie prowadzona dokumentacja z zachowaniem poufności danych to niezbędny element funkcjonowania każdego biznesu.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Współpracujemy z biznesem każdej wielkości - od jednoosobowych działalności gospodarczych, poprzez średnie przedsiębiorstwa, aż po duże koncerny.